Про нас

03.07.20100

У 1995 році Старший пастор церкви «Відродження»  Богдан Мудрієвський відчув поклик божий започаткувати повноєвангельську церкву у м. Тернопіль. До того часу він багато років служив на місіонерських полях та активно брав участь в проповіді Євангеліі  та відкритті багатьох церков у містах і селах західної України.

Так як після розпаду радянського союзу багато людей були спраглі Слова Божого, тисячі людей почули проповідь про спасіння через різноманітні служіння церкви, Бог підняв численних служителів через  щорічні біблійні школи, що проводилися на базі церкви,  тоді ж було започатковано різноманітні напрямки служіння людям  Словом Божим, такі як: дитяча шкілка (3 вікові групи), служіння молоді (дит.клуб «Компас», табірні служіння, чемпіонати з дворового футболу, підліткові клуби «Coffe house» та ін.), жіноче служіння «Езер», служіння реабілітації для нарко- та алко-залежних людей, служіння милосердя, молитовне служіння, тюремне служіння, служіння прославлення та багато інших.

Завдяки активній проповіді Євангелії, було започатковано дочірні церкви  та домашні групи в інших містах та селах  західної України.

Згодом пасторська команда поповнилася наступним поколінням пастирів – Володимир Поршньов та Роман Дуркот, що взяли відповідальність за  актуальні напрямки служіння церкви.

На сьогодні, церква «Відродження», це велика Божа сімя, що покликана до проповіді Євангелії спасіння, навчання Божому Слову та впливу на сучасне суспільство через Божі принципи та християнські цінності.

Доктрини християнської церкви “Відродження”

 1. Ми віримо в Єдиного Бога-Отця, Сина і Святого Духа.
 2. Ми віримо що Син Божий Ісус Христос був непорочно зачатий від Святого Духа, народжений від Діви Марії й жив як людина, та був розп’ятий на хресті за наші гріхи.
 3. Ми віримо що Біблія є Словом Божим, і єдиною підставою для нашої віри та праведного життя.
 4. Ми віримо в воскресіння мертвих у вічне життя праведників, і вічне покарання грішників.
 5. Ми віримо що Ісус Христос воскрес з мертвих, перміг смерть і прийде на землю звершивши праведний суд.
 6. Ми віримо в прощення гріхів в спасіння по вірі в Господа Ісуса Христа та в прощення гріхів через пролиту кров на хресті.
 7. Ми віримо в водне хрещення, та хрещення Святим Духом.
 8. Ми віримо в проявлення дарів Святого Духа для збудування церкви Христової.
 9. Ми маємо владу в імені Ісуса Христа боротись і бути переможцями, над всіма силами зла.
 10. Ми проповідуємо свободу і радість життя в силі Святого Духа та віру в Бога, яка супроводжується знаменами та чудесами.
 11. Ми віримо що через Церкву і кожного віруючого, Царство Боже та Божа воля буде утверджена на землі.